Hakkımızda

Zeytinem, zeytin tarımı, sofralık zeytin ve zeytinyağı üretimi yapmak için yılların getirdiği bir hayalle yola çıkan aile işletmesine ait markamızdır.

Coğrafi olarak bir yanda Ege Denizinin Bozcaadaya uğrayıp getirdiği esintiler diğer yanda Çanakkale boğazının eşsiz ve mağrur silüeti arasında, yüzyıllarca Troya ya ev sahipliği yapmış topraklarda özenle yetiştirdiğimiz ağaçlarımızdan ortaya çıkmış ürünlerimizi bu markanın altında topladık.

Zeytinliklerimizde, ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak için iyi tarım uygulamalarını titizlikle sürdürüyoruz.En iyi ürüne ulaşabilmek için gereken tüm işlemleri doğru ve zamanında yapıyor, zeytin meyvesinin erken hasata en uygun olduğu dönemde hasata başlayıp, zeytinlerimizi tek tek el ile topluyoruz. En yüksek kalitede erken hasat zeytinyağını aynı gün soğuk presle sıkılıp krom tanklara alıyor ve siz müşterilerimize ulaştıracağımız günü hevesle bekliyoruz.. Salamura zeytinlerimiz ise doğal kaya tuzu ile tatlandırılmak üzere bekletiliyor. Bunları yaparken acele etmiyor ve zeytinlerimizi tatlandırmak için hiçbir şekilde kostik kullanmıyoruz.En uygun tada ulaştığındaysa sofralarınıza sunmak için paketliyoruz.

Vizyonumuz

Dünya üzerinde konu ile ilgili teknolojik gelişimleri takip ederek kalite süreçlerimizi iyileştirmek ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle harmanlayıp ürün bilinirliğimizi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Misyonumuz

Sürdürülebilir çevre, ileri teknoloji, ve iyi tarım uygulamalarını birleştirdiğimiz Zeytinem markası altında, yetiştirilmesinden, hasatına, işlenmesinden, paketlenmesine kadar kontrolümüzde olan süreçte en sağlıklı ürünler üretmek ve bunları müşterilerimizin beğenilerine sunmak.